Ostendorf Skolan Safe Труба 110x250

Ostendorf Skolan Safe Труба 110x250
Виробник : Ostendorf
-5 % после регистрации
Специальные условия работы для монтажников
SKU : 0-18033412
306 грн

При виробництві труб для безшумного водовідведення Ostendorf Skolan Safe застосовується особлива інноваційна технологія з'єднання полімеру (поліпропілену) і спеціальних мінеральних наповнювачів з високою молекулярною вагою, що дозволяє отримати тришаровий полімер високої міцності з збільшеними показниками акустичних і механічних властивостей каналізаційних труб.
Труби Ostendorf Skolan мають тришарову структуру і товщину стінки в два рази більше ніж у звичайної внутрішньої каналізації. А спеціальний внутрішній звукоізоляційний шар, в основі якого застосовується мінералізований поліпропілен з щільністю 1,6 г / см³, дозволяє домогтися максимального глушіння повітряних шумів і корпусного шуму, що виникає при русі стічних вод.

Труби Ostendorf Skolan мають показник звукоізоляції 21дБ (децибел) і дозволяють добитися максимального комфорту у Вашому будинку.
Безшумна система Ostendorf Skolan також має високу стійкість до корозії, витримує високу температуру стічних вод 90 оC, має захист від впливу агресивних стічних вод з кислотністю від pH 2 до pH 12, та хімічну стійкість до багатьох лужних речовин. А гладка внутрішня поверхня труб і фітингів не дозволяє утворюватись внутрішнім нашаруванням.

Труба Skolan Safe не містить галогенів і важких металів та на 100% піддається переробці